✈ Doprava ZDARMA od 1000 Kč! 

O nás

Vítejte na našem e-shopu BeBechy.cz,
kde spojujeme lásku k papíru a tvořivost v originální produkty.

Jsme kreativní značkou, která své produkty vyrábí v České republice pod českou rodinnou firmou, jež je významnou společností na polygrafickém trhu.  

Milujeme papír a výrobky z něj. 
Prvotně vznikla naše kraftová přáníčka, kde jsme měli možnost se kreativně projevit. Záměrně jsme zvolili kraftový papír, který je daleko šetrnější k přírodě, má vysokou gramáž, proto je odolnější a přírodní vzhled dodává kresbám a kaligrafii na přáníčkách úplně jiný šmrnc.

I když jsou dodnes papírová přání srdcem naší tvorby, jeden z neoblíbenějších produktů jsou naše fotoalba. 
Alba máme na našem e-shopu v různých velikostech, s různými motivy a kromě kraftového provedení, najdete alba s bílými listy a barevnou obálkou. Alba, nebo chcete-li scrapbooky, můžete využít na rodinné fotografie, fotky z výletu nebo jako deník plný Vašich vzpomínek. 

Pokud se Vám naše tvorba líbí a hledáte skvělý doplněk do všedního dne, nabízí se naše notesy a sešity. Vnitřní bloky jsou linkované, prázdné a taky tečkované. Jsou určené pro všechny, kdo si rádi zapisují své myšlenky a na psaný projev ještě nezanevřeli

Při výrobě našich produktů klademe důraz na každý detail, abychom Vám mohli přinést nejen esteticky působivé, ale také praktické a kvalitní výrobky. Věříme, že naše produkty Vám budou dělat radost stejně jako nám při jejich tvorbě.

Děkujeme Vám za návštěvu našeho e-shopu a jsme rádi, že (si) děláte radost! 


 

 

 

    Malé svou velikostí,
    velké svým významem!